Tady si můžete přečíst testy, články a moje úvahy na ostatní modelářská témata, kterými se zabývám.Elektrovětroň TwinShark - test vyšel v Rrevue 08/2022.

Kliknutím na obrázek dole se můžete pokochat jak vypadá novinka od firmy Pelikán. Je to elektrovětroň TwinShark o rozpětí 2700mm a hmotnosti 1900 gramů. Pohonným akumulátorem je čtyřčlánek LiPol o kapacitě 2600mAh.

Sklopná vrtule a jak na ni.

Aplikovaný fílg od Jardy Imiolka. Zveřejnil jsem jej protože jsem to nikde na netu nenašel. A určitě se to někomu z vás hodí.Elektro dvoumetrovka Stratos - test stavebnice v rozsypu.

Na jaře roku 2020 mi po telefonické dohodě přišel přepravní službou velký balík s kompletně vybavenou dvoumetrovkou, abych se vyjádřil, co si o ní myslím. Majitelem a autorem modelu byl Petr Žák z Úval. Po testovacích letech a připomínkách mi Petr na konci léta poslal stavebnici modelu Stratos, tentokrát v rozsypu....více se dočtete po kliknutí na obrázek.V létě 2020 jsem se pustil do čištění spalovacích motorů co mám. Zároveň jsem si některé "nové" zakoupil. V albu nám fotky z renovace.
Enya 1,6ccm je první motor, který jsem vyčistil a umístil do vytríny.
Ten jsem pak věnoval mému synovi Markovi, protože to byl jeho první spalovák. Byly mu necelé 3 roky, když s ním poprvé letěl.